Kurulum Hizmetleri

Nabu Teknoloji son teknolojileri takip ederek kurumlara talepleri doğrultusunda ya da ihtiyaçları doğrultusunda yeni sistem kurulumlarını tecrübeli kadrosuyla gerçekleştirmektedir. Bu doğrultuda, müşteri ile optimum bir plan tanımlanarak problemsiz bir operasyon gerçekleştirilir. Kurulum sonrasında ise yapılan işler ve elde edilen neticeler müşterilere rapor edilmektedir.

Bakım ve Destek Hizmetleri

Nabu Teknoloji firmaların bilgi teknolojileri alanında operasyon ve destek hizmetleri tarafındaki bütün gereksinimlerini müşteri arz ve istekleri doğrultusunda oluşturulan etkili bir plan ile karşılamaktadır. Bununla beraber kurulmuş olan sistemlerin sonrasında destek ve bakımı operasyonunun problemsiz sürdürülebilmesi için sözleşmeli ya da çağrı bazlı destek hizmetleri verilmektedir.

IT Altyapı Taşıma Hizmetleri

Nabu Teknoloji, altyapı taşıma hizmetleri çerçevesinde sunmuş olduğu çözümlerde kurumların yeni bir konuma taşınırken ihtiyaç duyabilecekleri çeşitli servisleri hızlı ve güvenilir bir biçimde sunmayı hedeflemektedir. Bu servis kapsamında gereken tüm operasyon gerektiren süreçler planlanarak IT altyapı taşıma projeleri gerçekleştirilmektedir.

Danışmanlık Hizmetleri

Nabu Teknoloji, müşterilerin mevcut proje ve problemlerine yönelik en ideal bilgi teknolojileri çözümlerinin sunulması, mevcut bilgi teknolojileri yapıları ile hedeflenen ya da gerek duyulan yapılar arası farklılıkların belirlenmesi ve entegrasyonu, iyileştirme önerilerinin sunulması ve bilgi teknoloji sistemlerinin ulusal-global standartlara uygunluğunun denetlenmesine yönelik üst düzey danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

Dış Kaynak Kullanım Hizmetleri

Günümüzde firmalar sağladıkları hizmetlerde kalite ve verimliliği arttırıp maliyetleri düşürmek amacı ile IT hizmetleri için çeşitli firmalar ile çalışmaktadır. Bu şekilde çalışan firmalar IT altyapılarını uzman bir ekibe devrederek, kurumlarının verimliliklerine direk olarak etkisi olan konulara yoğunlaşabilmektedirler. Nabu Teknoloji, şirketlerin gereksinimleri doğrultusunda ve kurum kültürlerine göre bu isteklere yanıt vermek için Dış Kaynak Kullanımı hizmetlerini sağlamaktadır.

Üretici Servis Hizmetleri

Firmaların ticari amaçlarını yerine getirmek ve çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak amacı ile, bilişim teknolojilerine bağımlılık gün geçtikçe artmaktadır. Yenilikçi değişimi amaçlayan tüm kurumların, güvenilir, ekonomik, devamlı ve yüksek kaliteli servis hizmetlerinden yararlanma ihtiyacı bulunur. Nabu Teknoloji, şirketlerdeki her çeşit organizasyonun iş gereksinimlerine uygun bilgi teknoloji servislerinin sunulması ve hizmetlerin sağlanması için, teknolojiyi ve süreçleri bütünleştiren tecrübeli bir platformdur.

Yönetilen Hizmetler

Firmaların, iletişim ve bilgi teknolojileri operasyonlarının mükemmel yönetilmesi bir hayli zor bir süreçtir. Dolayısıyla bilgi teknoloji operasyonları yönetiminin, güven duyulan bir servis sağlayıcı tarafından alınması oldukça önemlidir. Bu noktadan hareketle birbirinden çeşitli sektör ve kuruluşlar için geniş bir yelpazede ayrıntılı projeleri başarı ile hayata geçirmiş olan Nabu Teknoloji, bu tecrübe ve bilgi birikimiyle en etkin şekilde yönetilen hizmetleri müşterilerine sağlamaktadır.
pepsi-logo_5ef1c15f0cbd8.jpg
petrol-ofisi_5ef1c172a92f7.jpg
philips-morris_5ef1c2fb27957.jpg
wittur_5ef1c18fb2764.jpg
egis_5ef1c342829b7.jpg
sita_5ef1c362b8fca.jpg
aktarcom_5ef3b26ea1099.jpg
Sosyal Ağlarda Bizi Takip Edin!