Altyapı & Entegrasyon

Günümüzde; bilgi, bilgiye erişim ve bilgiyi işlemek için firmalar ciddi bütçeler ayırmaktadır. Paralel olarak danışmanlık hizmetleri de önem kazanmaktadır. Firmamızın uzman kadrosu ile doğru ağ(network) projelendirmesi, uygulaması ve teknik desteğinin verilmesi gibi ihtiyaçlarınızın tüm aşamalarında yanınızdayız.

Kurumsal Web Hizmetleri

Kullanıcılar web tasarımlarını inceleyerek,firmaların presentabl olup olmadığı kararına varmaktadır. Doğru imaj için kurumsal web hizmetleri son derece önem arz etmektedir. Firmalar kurumsal imaj ve müşterilerine iyi itibar bırakmak arzusu içerisindeler. Bu arzularınıza cevap vermenin çözümü kurumsal şirketlerin yönettiği tasarım çalışmaları olacaktır. Bunun için varız!

Dış Kaynak Sağlama Hizmetleri

Yüksek uzmanlık seviyesi ve transparan ücretlendirme politikamız ile şirketinizin IT personelini sağlarken, temel yetkinlik alanınızdaki rekabetçiliğinizin sürdürülebilirliğini sağlıyoruz.

Özel Yazılım Hizmetleri

Nabu bilişim analizler sonucunda tespit ettiği ihtiyaçlarınıza evrensel metod ve tekniklerle çözüm üretir. İhtiyacınız doğrultusunda yazılımlar geliştirir.

Sap Hizmetleri

Kurumsal ERP sistemeleri olan SAP ve Oracle alanında uzmanlaşmış danışmanlarımız ile tüm modüllerde Türkiye’nin en tecrübeli uzmanları ile firmanıza uygun bütçeli çözümler sağlıyoruz.

Donanım Geliştirme

Firmanızın ihtiyacı olan donanımsal ihtiyaçlarını belirleyerek, firmanız için özelleştirilmiş ürünleri custom logo ve kişiselleştirmeler ile çalışanlarınızın kullanımına sunuyoruz.

Nabu Teknoloji İle İnovasyona Öncülük Et!

IT danışmanlığı alanındaki uzmanlığımızı, inovasyon ve ileri teknoloji ile destekleyerek, iş ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri geliştirmekteyiz.


Tamamlanan Proje
722

Mutlu Müşteri
192

Çalışma Günü
32427

Senelik Büyüme
%116

Bu başarıyı sağlayabilmek için, iş dünyası ve endüstri içinden, değişken dinamiklere çabuk adapte olabilen profesyoneller ile birlikte, şirketinizin çıkarlarını en önemli Anahtar Performans Göstergemiz olarak belirliyoruz.

Windows
Kurumsal firmaların Windows tabanlı sistemlerinde güncellemelerin yapılması ve yeni sistemlerin kurulumu, .net tabanlı geliştirmeler, veritabanı kurulumu ve alt yapısının sağlanması, sistem güvenliğinin sağlanması, teknik ve donanımsal destek gibi firmanızın ihtiyacı olan tüm Windows tabanlı destekleri sizin için en yüksek standartlarda sağlıyoruz. Böylelikle Windows sistemlerinizi güncel ve güvenlikli tutarken, esnek çalışma yapımız ve eğitimli kadromuz ile istediğiniz destekleri zamanında ve kesintisiz sağlayarak sistemlerinizi 7/24 tam performans çalışır halde tutuyoruz.
MacOS
Mac tabanlı sistemler bazı avantajları dolayısı ile gün geçtikçe kurumsal firmalar tarafından daha fazla kullanılmaktadır. Windows sistemlerden Mac tabanlı sistemlere geçiş, kurulum, ve güncelleme hizmetlerini sağlamaktayız. Aynı zamanda IOS tabanlı uygulamaların Objective-C veya Swift ile native olarak yazılması, bakım & destek hizmetlerinin yerine getirilmesi, güncel sistemlere entegre edilmesi ve kullanılacak sistemlerin kurgulanması ve devreye alınması hizmetleri sunmaktayız. Bu sayede kurumuzu en güncel teknolojiler ile donatarak işinize zaman ve değer katarak ana faaliyetlerinize odaklanmanızı sağlıyoruz.
Erp Sistemleri
SAP ve Oracle ERP sistemlerinize sayısız projeyi entegre etmiş ve en az 10 yıl tecrübeli danışmanlarımız ile danışmanlık sağlayarak firmanızın ERP sistemlerini güncel tutuyoruz. SAP’nin FI, CO, CS, HR, IM, MM, PM, PP, PS, QM, SD, TR, WM modülleri ve HANA teknolojisi üzerine kurumunuzun ihtiyacı olan tüm SAP danışmanlığı hizmetini yüksek kalite / uygun bütçe ile sağlamaktayız. Aynı zamanda Oracle kapsamındaki Fusion Applications, E-Business Suite, ve Siebel alanlarında da ihtiyaçlarıza çözüm sağlamaktayız.

Dış Kaynak Sağlama

Proje Yönetimi

ERP Danışmanlık

Mobil Uygulama Geliştirme

Transparan fiyatlandırma modelimiz ve uzman kadromuz ile bilişim sistemleri departmanınıza Dış Kaynak Sağlama (Outsourcing), Yazılım Geliştirme, ve Donanım Sağlama alanlarında en iyi hizmeti sağlayacağımıza emin olun!

Nabu Teknoloji server kurulum, server lisanslama, server alt yapı, server donanım, server sızma testi, server bakım, server sanallaştırma (sunucu donanım, sunucu sızma testi, sunucu bakım, sunucu kurulum, sunucu sanallaştırma, sunucu lisanslama, sunucu alt yapı) gibi hizmetleri de vermektedir. Nabu Teknoloji bilişim alanında uzman ekibiyle hizmetinizde!

pepsi-logo_5ef1c15f0cbd8.jpg
petrol-ofisi_5ef1c172a92f7.jpg
philips-morris_5ef1c2fb27957.jpg
wittur_5ef1c18fb2764.jpg
egis_5ef1c342829b7.jpg
sita_5ef1c362b8fca.jpg
aktarcom_5ef3b26ea1099.jpg
Sosyal Ağlarda Bizi Takip Edin!