Kurumsal
Nabu bilişim 2014 yılında yazılım ve bilişim teknolojileri alanında hizmet vermek için kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana sürekli inovasyon vizyonu ile hizmet portföyünü geliştirerek 2020 yılında en hızlı büyüyen bilişim firmaları arasına girmeyi başarmıştır.
Hedeflerimiz
Çok uluslu FMCG, Danışmanlık ve IT geçmişli kadromuz ile ihtiyaçlarınızı sizin gözünüzden yorumlayıp, en uygun çözümleri şeffaf bütçeleme modelleri ile size sunarak uzun süreli partnerlik kurma amacımızın, karşılıklı memnuniyet sağlayacağını ve beklentilerinizi aşacağına inanıyoruz.
Vizyonumuz
Nabu IT Danışmanlığı basit ve etkili bir amaç üzerine kurulmuştur: Şirketleri son teknolojilere entegre ederek asıl işlerine odaklanmalarını sağlamak. Çalışanlarımıza tatmin edici iş olanakları sağlamak.
Misyonumuz
Bilgisayar işletim hızının senelik 1.7 kat, mobil cihaz kullanımının 2.5 kat, ve mobil veri kullanımının 2.4 kat büyüyeceği öngörülerine dayanarak, Nabu Bilişim, Teknoloji sektöründe yaşanan ve yaşanacak ihtiyaçları karşılamak için kurulmuş, uzman bir teknoloji şirketidir. Sürekli inovasyon sloganı ile kendimizin değil hizmet verdiğimiz kuruluşların sektör lideri olması için varız.
IT İhtiyaçlarınızı Çözmek İçin Varız!
Nabu bilişim hizmetleri ve teknoloji alanındaki tecrübesi ve kaliteli hizmet obektifi ile en iyi çözümleri en uygun fiyata sağlar.
  • Profesyonel ekibimizle tanışın.
  • Beklentilerinin fazlasını al.
  • İnovatif ve yaratıcı çözümler.
Yaratıcı Fikirlere ve Değişime Önem Veriyoruz!
Teknoloji ve değişimi yönetmek, şirketinizin iş dünyasındaki rekabetçi gücünü koruması ve ihtiyaçlara çabuk cevap vermesini sağlayacaktır.
  • Size özel çözümler sunuyoruz.
  • Firmanız için ürün özelleştirmesi yapıyoruz.
  • Yeni teknolojilere göre değişim yönetimi hizmeti sağlıyoruz.
Gerçek İnovasyon Doğayı Korumalı!
Doğal kaynakların korunması için bilişim sistemleri yönetiminin alabileceği birçok önlem var. Bu önlemleri beraber hayata geçirelim.
  • Yeşil teknoloji danışmanlığımızdan yararlanın.
  • Çevreye duyarlı teknoloji hizmetleri ile tanışın.
  • Teknolojik sürdürülebilirlik raporu hizmetleri.

Hizmetlerimiz

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Altyapı & Entegrasyon

Uzman kadromuz ile yanınızdayız. Ağ projelendirmesi, uygulaması ve teknik desteğinin sağlanması konusunda destek verebiliriz!

Kurumsal Web Hizmetleri

Şirketinizin internet ortamında adeta kimliği olan web sitenizin tasarımını ve kodlamasını yapabiliriz. Ayrıca sizin için özel yazılımlar geliştirebiliriz!

Dış Kaynak Sağlama

Yüksek uzmanlık seviyemiz ile şirketinizin IT personelini sağlarken, alanınızdaki rekabetçiliğinizin sürdürülebilirliğini sağlamayı hedefliyoruz.

Özel Yazılım Hizmetleri

Analizler sonucunda tespit ettiği ihtiyaçlarınıza evrensel metod ve tekniklerle çözüm üretir. İhtiyacınız doğrultusunda yazılımlar geliştirir.

SAP Hizmetleri

Kurumsal ERP sistemleri olan SAP ve Oracle alanında Türkiye’nin en tecrübeli uzmanları ile firmanıza uygun bütçeli çözümler sağlamayı hedefliyoruz.

Donanım Geliştirme

Firmanızın ihtiyacı olan donanım ürünlerinin belirlenmesinde, temininde ve ürün özelleştirmelerinde size destek sağlamayı hedefliyoruz.

pepsi-logo_5ef1c15f0cbd8.jpg
petrol-ofisi_5ef1c172a92f7.jpg
philips-morris_5ef1c2fb27957.jpg
wittur_5ef1c18fb2764.jpg
egis_5ef1c342829b7.jpg
sita_5ef1c362b8fca.jpg
aktarcom_5ef3b26ea1099.jpg
Sosyal Ağlarda Bizi Takip Edin!