Nabu Teknoloji network bakım, network kurulum, network sanallaştırma, network lisanslama, network alt yapı, network donanım ve network sızma testi gibi alanlarda sizlere hizmet vermek için burada

Ağ Hizmetleri

Ağ altyapısı, günümüz rekabet şartlarında kurumların faaliyetlerini büyük oranda etkileyen en önemli konulardan birisidir. Nabu Teknoloji müşterilerine bilginin üretilmesinden korunması, saklanmasına ve kullanımına, ihtiyaç halinde yeniden kullanımı da dahil her adımda en etkin yardımcı rolünde olmakla beraber ağ altyapısı gereksinimlerine yönelik güçlü deneyimi ve yetkin bir deneyim ile şartsız müşteri memnuniyetini daima ilk planda tutmaktadır. Nabu Teknoloji bünyesinde ki profesyonel mühendis kadrosu ile ağ teknolojileri alanında dünyaca ünlü üreticiler olan Cisco, HP, Juniper gibi markaların çözümleri konusunda üst düzey deneyimine sahiptir.

Güvenlik Çözümleri

Yaşadığımız bu dünya içerisinde teknolojinin sürekli bir gelişim içinde olduğu büyük bir gerçek. Çeşitli önlemler alınsa dahi devamlı gelişim içinde olan teknoloji karşısında tedbirlerin tekrar yenilenerek şekillendirilmesi gerekiyor. Bu ise şirketlerin kendi oluşturacağı network güvenlik politikaları ile sağlamaları muhtemeldir. Nabu Teknoloji bir kuruluşun güvenliğini sağlamak amacı ile geniş kadrosu ve tecrübesiyle bilgi teknolojileri alanında en yeni ve kritik güvenlik çözümleri sunmaktadır.

Bütünleşik Çözümler

Günümüzde hızla gelişen iletişim teknolojilerine bağlı şekilde iş gereksinimleri ve iş yapış şekilleri de bir değişim içerisindedir. Bu değişim sürecinde bilgiye erişimin önemi giderek artmakta olup Nabu Teknoloji, hızla değişen bu gereksinimler doğrultusunda yetkin uzmanlığıyla müşterilerinin iletişim altyapı ekipmanlarını birbirleriyle entegre ederek altyapı ve iş süreçlerinde verimliliği artırarak bu sayede gerçekleştirdiği başarılı projeler ve kuvvetli referanslar ile karmaşık ortamlar için beraber çalışma olanağı ve yönetim kolaylığı sağlamaktadır.

Sistem ve Veri Depolama Çözümleri

Siber saldırıların gün geçtikçe arttığı günümüz bilişim dünyasında iş devamlılığı ve verimliliğinin önemi bir hayli fazladır. İş sürekliliğinin sağlanabilmesi için ise veri merkezi güvenliği büyük ölçüde önem arzeder. Nabu Teknoloji, farklı platformlarda çalışan sistemlere Nabu Teknoloji bu alanda dünyanın en önemli üreticilerinden olan HP ile yakın iş birliği sayesinde müşterilerine en ideal çözümleri minimum yatırım maliyetleriyle sağlamaktadır.

Sanallaştırma Hizmetleri

Nabu Teknoloji, pek çok farklı proje ile tecrübe kazanmış, teknolojik yenilikleri takip eden eğitimli profesyonel kadrosuyla gelen istekler doğrultusunda çeşitli konularda özel olarak seçtiğiniz operasyonlar için bilgi teknolojileri ihtiyaçlarınızı basitleştirip, verimi artıracak sanallaştırma çözümleri sağlamaktadır.


pepsi-logo_5ef1c15f0cbd8.jpg
petrol-ofisi_5ef1c172a92f7.jpg
philips-morris_5ef1c2fb27957.jpg
wittur_5ef1c18fb2764.jpg
egis_5ef1c342829b7.jpg
sita_5ef1c362b8fca.jpg
aktarcom_5ef3b26ea1099.jpg
Sosyal Ağlarda Bizi Takip Edin!