Hizmetlerimiz

Network Çözümleri

Günümüzde; bilgi, bilgiye erişim ve bilgiyi işlemek için firmalar ciddi bütçeler ayırmaktadır.Paralel olarak danışmanlık hizmetleri de önem kazanmaktadır. Firmamızın uzman kadrosu ile doğru ağ(network) projelendirmesi, uygulaması ve teknik desteğinin verilmesi gibi ihtiyaçlarınızın tüm aşamalarında yanınızdayız.

Kurumsal Web Hizmetleri

Kullanıcılar web tasarımlarını inceleyerek,firmaların presentabl olup olmadığı kararına varmaktadır.Doğru imaj için kurumsal web hizmetleri son derece önem arz etmektedir.Firmalar kurumsal imaj ve müşterilerine iyi itibar bırakmak arzusu içerisindeler.Bu arzularınıza cevap vermenin çözümü kurumsal şirketlerin yönettiği tasarım çalışmaları olacaktır.Bunun için varız!

Dış kaynak sağlama hizmetleri

Yüksek uzmanlık seviyesi ve transparan ücretlendirme politikamız ile şirketinizin IT personelini sağlarken, Temel yetkinlik alanınızdaki rekabetçiliğinizin sürdürülebilirliğini sağlıyoruz. 

Bulut bilişim çözümleri

Şirketinizin tüm yazılım, veri depolama süreçlerinizi güvenli bir şekilde bulut bilişim sistemlerine taşıyarak maliyet ve güvenlik avantajı sağlıyoruz.

SAP hizmetleri

Kurumsal ERP sistemeleri olan SAP ve Oracle alanında uzmanlaşmış danışmanlarımız ile tüm modüllerde Türkiye’nin en tecrübeli uzmanları ile firmanıza uygun bütçeli çözümler sağlıyoruz.

Donanım geliştirme

Firmanızın ihtiyacı olan donanımsal ihtiyaçlarını belirleyerek, firmanız için özelleştirilmiş ürünleri custom logo ve kişiselleştirmeler ile çalışanlarınızın kullanımına sunuyoruz.

NABU Technology ile inovasyona öncülük et

IT danışmanlığı alanındaki uzmanlığımızı, inovasyon ve ileri teknoloji ile destekleyerek, iş ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri geliştirme hizmeti sunmaktayız.

  • Windows

    Kurumsal firmaların Windows tabanlı sistemlerinde güncellemelerin yapılması ve yeni sistemlerin kurulumu, .net tabanlı geliştirmeler, veritabanı kurulumu ve alt yapısının sağlanması, sistem güvenliğinin sağlanması, teknik ve donanımsal destek gibi firmanızın ihtiyacı olan tüm Windows tabanlı destekleri sizin için en yüksek standartlarda sağlıyoruz. Böylelikle Windows sistemlerinizi güncel ve güvenlikli tutarken, esnek çalışma yapımız ve eğitimli kadromuz ile istediğiniz destekleri zamanında ve kesintisiz sağlayarak sistemlerinizi 7/24 tam performans çalışır halde tutuyoruz.

  • MacOS X

    Mac tabanlı sistemler bazı avantajları dolayısı ile gün geçtikçe kurumsal firmalar tarafından daha fazla kullanılmaktadır. Windows sistemlerden Mac tabanlı sistemlere geçiş, kurulum, ve güncelleme hizmetlerini sağlamaktayız. Aynı zamanda IOS tabanlı uygulamaların Objective-C veya Swift ile native olarak yazılması, bakım & destek hizmetlerinin yerine getirilmesi, güncel sistemlere entegre edilmesi ve kullanılacak sistemlerin kurgulanması ve devreye alınması hizmetleri sunmaktayız. Bu sayede kurumuzu en güncel teknolojiler ile donatarak işinize zaman ve değer katarak ana faaliyetlerinize odaklanmanızı sağlıyoruz.

  • ERP Sistemleri

    SAP ve Oracle ERP sistemlerinize sayısız projeyi entegre etmiş ve en az 10 yıl tecrübeli danışmanlarımız ile danışmanlık sağlayarak firmanızın ERP sistemlerini güncel tutuyoruz. SAP’nin FI, CO, CS, HR, IM, MM, PM, PP, PS, QM, SD, TR, WM modülleri ve HANA teknolojisi üzerine kurumunuzun ihtiyacı olan tüm SAP danışmanlığı hizmetini yüksek kalite / uygun bütçe ile sağlamaktayız. Aynı zamanda Oracle kapsamındaki Fusion Applications, E-Business Suite, ve Siebel alanlarında da ihtiyaçlarıza çözüm sağlamaktayız.

Sayılar ile biz

722

TAMAMLANAN PROJELER

192

MUTLU MÜŞTERİ

32427

ÇALIŞMA GÜNÜ

%116

SENELİK BÜYÜME

Bu başarıyı sağlayabilmek için, iş dünyası ve endüstri içinden, değişken dinamiklere çabuk adapte olan profesyoneller ile birlikte, şirketinizin çıkarlarını en önemli Anahtar Performans Göstergemiz olarak belirliyoruz.

Transparan fiyatlandırma modelimiz ve uzman kadromuz ile bilişim sistemleri departmanınıza Dış Kaynak Sağlama (Outsourcing), Yazılım Geliştirme, ve donanım sağlama alanlarında en iyi hizmeti sağlayacağımıza güveniyoruz.

Personel Sağlama

Proje Yönetimi

ERP Danışmanlık

Mobil Uygulama Geliştirme